Enca nuk duron dot më! SHPËRTHEN me llafe të pista kundër djemve shqiptar: Ishte një çun babi… (FOTO) – AlpeGossip
Enca nuk duron dot më! SHPËRTHEN me llafe të pista kundër djemve shqiptar: Ishte një çun babi… (FOTO)

Enca nuk duron dot më! SHPËRTHEN me llafe të pista kundër djemve shqiptar: Ishte një çun babi… (FOTO)

Këngëtarja e njohur Enca ndonëse e re në moshë ka arritur një sukses të madh në tregun muzikor shqiptar. Ajo përpara pak javësh publikoi këngën e saj më të re që titullohet  ‘Dua’ e cila u komentua shumë gjatë për skenat erotike që përmbante. Por pavarësisht kësaj ajo këngë arriti që shumë shpejt të kthehet në hit.

Ndër të tjera këngëtarja është edhe shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan momente nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit e saj dhe madje edhe u kthen atyre përgjigje.

Por pak minuta më parë Enca ka shpërthyer në të shara kundër gjithë djemve shqiptar. Ajo ka bërë një postim në Instastory, ku ka shkruar: “ Ishte një çun babi rrotk*ri që i shkonte një goce nga mbrapa për muaaaaaj të tërë…por kjo goca nuk ja vari kurrë.. dhe ky çuni tha që ajo është lezbike. #CunatShqiptar #CuniBabit #Kardit”, ka përfunduar ajo.