CILA ËSHTË MË E BUKUR? Elita Rudi poston foto me motrën dhe rrjeti bëhet lëmsh – AlpeGossip
CILA ËSHTË MË E BUKUR? Elita Rudi poston foto me motrën dhe rrjeti bëhet lëmsh

CILA ËSHTË MË E BUKUR? Elita Rudi poston foto me motrën dhe rrjeti bëhet lëmsh

Moderatorja nga Kosova, Elita Rudi është cilësuar si një ndër imazhet më të bukura në mesin e vajzave të njohura të showbiz-it shqiptar por ama duket se bukuria në familjen Rudi qenka tipar dallues dhe karakteristik.

Nëse mendoni se Elita mund të jetë “e bukura e shtëpisë” ju ftojmë të shihni motrës e saj që quhet Natyra.

Ka qenë vetë nëna e re që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram dy foto me të motrën duke bërë që ndjekësit të bëhen lëmsh pasi dy vajzat jo vetëm që ngjajnë si dy pika uji por nuk dimë kë të zgjedhim si më të bukurën!