BËHUNI GATI/ Fifi dhe këngëtari i njohur shqiptar bëhen bashkë (FOTO) – AlpeGossip
BËHUNI GATI/ Fifi dhe këngëtari i njohur shqiptar bëhen bashkë (FOTO)

BËHUNI GATI/ Fifi dhe këngëtari i njohur shqiptar bëhen bashkë (FOTO)

Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është kthyer në një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ajo i ka bërë të gjithë për vete me zërin e saj dhe fansat mezi presin për ndonjë këngë të re.

Së fundmi, me anë të një bashkëbisedimi në Instastory këngëtarja ka zbuluar se do të vijë me një super bashkëpunim. Ajo dhe Ermal Fejzullahu janë bërë bashkë për një duet, i cili do të publikohet në tetor.

“Hiti i radhës që e di sigurt që osht Hit del n’tetor. A po kusho Ermal Fejzullahu”, ka shkruar Fifi.