E VURI RE NJERI? Lori Hoxha sapo bëri veprimin e çuditshëm në “Instagram” – AlpeGossip
E VURI RE NJERI? Lori Hoxha sapo bëri veprimin e çuditshëm në “Instagram”

E VURI RE NJERI? Lori Hoxha sapo bëri veprimin e çuditshëm në “Instagram”

Lori Hoxha ka ndërmarrë ditën e sotme një veprim aspak të zakontë për të. Blogerja e njohur dhe trashëgimtarja e “TCH” ka mbyllur llogarinë e saj të “Instagramit”.

Arsyet e këtij veprimi nuk i dimë por e sigurt është që u habitëm pasi Lori ka qenë shume aktive me postime ditët e fundit. Na mbetet vetëm të presim rikthimin e saj, duke shpresuar se nuk do të vonojë. ALPEgossip.al