ZYRTARIZOI LIDHJEN ME ENIN/ Prishen marrëdhëniet mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt (FOTO) – AlpeGossip
ZYRTARIZOI LIDHJEN ME ENIN/ Prishen marrëdhëniet mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt (FOTO)

ZYRTARIZOI LIDHJEN ME ENIN/ Prishen marrëdhëniet mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt (FOTO)

Vetëm disa ditë më parë, Genc Prelvukaj pranoi publikisht gjatë një eventi se ishte në një marrëdhënie dashurie me Eni Koçin. Megjithëse edhe më parë ishin fotografuar së bashku, tashmë çifti ka nisur të dalë publikisht në shoqërinë e njëri-tjetrit, pa u ruajtur nga sytë e mediave.
Mirëpo, pas zyrtarizimit të lidhjes së tyre, marrëdhëniet mes Gretës dhe Gencit janë prishur. Këtë e ka pranuar vetë këngëtarja në Instastory, teksa i është përgjigjur një ndjekësi.

“Si i ke marrëdhëniet me Gencin?”, pyet fansi, të cilit Greta i është përgjigjur:

“Jemi në krizë momentalisht”, duke preferuar të mos japë më shumë detaje.