“TË HIFT VETJA NË QEJF”/ Arbër Hajdari thumbon Kiarën dhe Efin me shprehjen shkodrane – AlpeGossip
“TË HIFT VETJA NË QEJF”/ Arbër Hajdari thumbon Kiarën dhe Efin me shprehjen shkodrane

“TË HIFT VETJA NË QEJF”/ Arbër Hajdari thumbon Kiarën dhe Efin me shprehjen shkodrane

Arbër Hajdari ishte kundër rihyrjes në BBV të banorëve të eleminuar. Ai ironizoi Kiara Titon dhe Efi Dhedhes duke thënë se thjesht “do i bënin fresk Luizit”, teksa dy konkurrentet ishin ende në studio.

'Të hift vedja n’qef', Arbër Hajdari thumbon

Arbri duket se vazhdon të jetë i pakënaqur me sjelljen e tyre me rihyrjen në shtëpi.

“Shkodranët e kanë një shprehje të bukur: ‘Të hift vedja n’qef’,” shkruan Arbër Hajdari në një postim në Instagram, që duket si thumb për Efin e Kiarën.

'Të hift vedja n’qef', Arbër Hajdari thumbon