RIKTHEHET SEKS BOMBA E EKRANIT/ Luana Vjollca lajmëron se kur do të nisë projektin e saj (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHEHET SEKS BOMBA E EKRANIT/ Luana Vjollca lajmëron se kur do të nisë projektin e saj (FOTO)

RIKTHEHET SEKS BOMBA E EKRANIT/ Luana Vjollca lajmëron se kur do të nisë projektin e saj (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca pritet të rikthehet fuqishëm në ekranet e juaja televizive.

Ajo rikthehet sërish me emisionin “Shiko Kush Luan” me puntata nga më të ndryshmet dhe mjaft interesante, shkruan lajmi net.

Tashmë Vjollca ka nisur xhirimet për emisionin e parë, e cila vjen tejet seksi e padyshim që sjell edhe shumë të reja.

Postimi i fundit i saj është kur Luana ka të veshur një fustan të shkurtër të bardhë, pamja e së cilës është për tu admiruar.

“Edhe paak…”, shkruan ajo.