Njihuni me këpucët më të shtrenjta në botë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Njihuni me këpucët më të shtrenjta në botë (FOTO+VIDEO)

Njihuni me këpucët më të shtrenjta në botë (FOTO+VIDEO)

Harrojeni këpucën e kristaltë të Hirushes, këpucët më të kërkuara nga femrat janë prej ari diamanti dhe kanë një vlerë prej 17 milionë dollarësh.

Këto këpucë u prezantuan në një hotel me shtatë yje në Dubai. Në këtë event ishin të pranishëm rreth 50 të ftuar të zgjedhur nga llogaria e tyre bankare.

“Ne donim të krijonim në palë këpucë vërtetë unike”- tha në prezantimin e tyre, Maria Majari bashkëthemeluesja e “Jada Dubai” që realizoi këto këpucë mjaft të veçanta.

 

View this post on Instagram

Diamonds, gold. The Passion Diamond Shoes.

A post shared by JADA DUBAI (@jadadubai) on