I AKUZOI TË DASHURËN PËR VJEDHJE/ Kristi Beçka ka dy fjalë për stilisten e njohur (FOTO) – AlpeGossip
I AKUZOI TË DASHURËN PËR VJEDHJE/ Kristi Beçka ka dy fjalë për stilisten e njohur (FOTO)

I AKUZOI TË DASHURËN PËR VJEDHJE/ Kristi Beçka ka dy fjalë për stilisten e njohur (FOTO)

Pas akuzave të forta të stilistes së njohur Mimoza Kamberi, e cila deklaronte publikisht se Tea Zhuli i kishte vjedhur jo vetëm idetë, por edhe fustanet në dyqanin e saj, ish-banorja e BB e mori me sportivitet këtë ngjarje, duke ju përgjigjur duke qeshur komenteve në profilin e saj në Instagram.

Pas reagimit të Teas edhe partneri i saj, Kristi Beçka, ka publikuar një foto në Instagram, ku thumbon me një poezi Mimoza Kamberin.

“I shkova në dyqan dhe punë i kërkova,

Le që punë nuk mbarova, po histori për dashnorin dëgjova.

‘E kam në Itali dhe burrin nuk e duroj dot në shtëpi,

Im shoq rri në lloto dhe pi raki’, veç djemtë i kam si flori.

Sapo e dëgjova menjëherë u largova,

Nuk prisja asnjë punë e asnjë ndihmë

nga një grua që gënjen shtëpinë.”- ka shkruar ai në Instastory.