”SI RRJET PËR PESHKIM”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SI RRJET PËR PESHKIM”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SI RRJET PËR PESHKIM”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Luana Vjollca ka postuar një foto ku duket tepër seksi e veshur me një fustan të shkurtër por një ndjekës mendon ndryshe për veshjen e saj.

Kejvina Kthella ka postuar një foto ku duket me disa çanta veshjesh dhe një komentues ka diçka për ti thënë. ”E paske kap naj tjetër mduket”…

Tayna ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku duket tepër e ëmbël teksa pozon në profil por dikush nuk e beson shumë se hunda e saj duket vërtet si në foto. /AlpeGossip.al