MË NË FUND/ Young Zerka pranon publikisht lidhjen me Ronela hajatin (VIDEO) – AlpeGossip
MË NË FUND/ Young Zerka pranon publikisht lidhjen me Ronela hajatin (VIDEO)

MË NË FUND/ Young Zerka pranon publikisht lidhjen me Ronela hajatin (VIDEO)

Më në fund, Young Zerka ka pranuar për PRIVE, lidhjen me Ronela Hajatin.

Të dy u përfolën për një kohë të gjatë për një lidhje të mundshme për shkak të afërsisë së tyre, por asnjëherë nuk u deklaruan si çift publikisht.

Megjithatë, tashmë kjo gjë u vërtetua dhe e tha vet Zerka.

Poashtu, artisti flet për zënkën me Samantën që ndodhi së fundmi dhe shumë gjëra të tjera të cilat mund t’i kuptoni përmes storjes së mëposhtme./Prive.al