PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Si duket Xhensila Myrtezaj e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO) – AlpeGossip
PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Si duket Xhensila Myrtezaj e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO)

PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Si duket Xhensila Myrtezaj e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO)

Xhensila Myrtezaj një nga perzonazhet më të dashura të show-bizzit. Jemi mësuar gjithmonë ta shohim të rregulluar apo të lyer shumë pasi ajo rrallë herë poston foto natyrale. 

E sapo zgjuar nga zgjumi dhe e shtrirë në krevat Xhensila poston video pa pikë make-upi dhe me flokë të prishur. E megjithatë, ajo vazhdon të ngelet mjaft simpatike pavarësisht se nuk është e lyer.

Ndërkohë jemi dhe në pritje të këngës më të fundit me Adrian Bujupi “Panorama”./ Alpe.Gossip

No description available.

No description available.

No description available.