IKU KOHA E XHINSEVE TË NGUSHTA/ JA çfarë duhet të vishni tani (FOTO) – AlpeGossip
IKU KOHA E XHINSEVE TË NGUSHTA/ JA çfarë duhet të vishni tani (FOTO)

IKU KOHA E XHINSEVE TË NGUSHTA/ JA çfarë duhet të vishni tani (FOTO)

Xhinset e ngushta prej vitesh kanë qenë të preferuarat tona, por duket se ka ardhur koha t’i zëvendësojmë! Konkurrentet më të forta të tyre janë këto!

Modeli vintage i xhinseve po tërheq gjithnjë e më tepër vëmendjen e vajzave, të cilat zgjedhin një palë të tilla për t’i kombinuar në mënyra nga më të ndryshmet.

Xhins nga koka tek këmbët! Nëse ka një prerje xhinsesh që të bëjnë të dukesh sa elegante aq edhe stil, janë këto!

Të drejta në fund dhe me bel të lartë. Kombinohen me çfarëdo që t’ju shkojë ndër mend.

Koha e xhinseve të bardha! S’keni ende një palë të tilla?!

Pamja minimaliste s’është dukur kurrë më bukur.