“MIRËMËNGJES NGA TURQIA”/ Nora Istrefi me bikini të bardhë BOMBARDON rrjetet sociale – AlpeGossip
“MIRËMËNGJES NGA TURQIA”/ Nora Istrefi me bikini të bardhë BOMBARDON rrjetet sociale

“MIRËMËNGJES NGA TURQIA”/ Nora Istrefi me bikini të bardhë BOMBARDON rrjetet sociale

Edhe për Nora Istrefin këto ditë kanë filluar pushimet. Këngëtarja bashkë me bashkëshortin e saj Robertin dhe vajzën Renee, kanë udhëtuar këto ditë drejt Turqisë. Nga atje, çifti kanë publikuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes të cilave tregojnë se po kalojnë çaste të mrekullueshme përkrah njëri-tjetrit. Mëngjesin e sotëm, Nora e nisi ditën me një fotografi në bikini, në të cilën tregon format perfekte trupore. “Mirëmëngjesi nga Turqia”, ka shkruar ajo mbi imazhin me bikini të bardha.