“NA TURPËROVE, PRANDAJ DO NA HEQIN VIZAT/ Alketa Vejsiu sherr me fansen: Ik ha…(FOTO) – AlpeGossip
“NA TURPËROVE, PRANDAJ DO NA HEQIN VIZAT/ Alketa Vejsiu sherr me fansen: Ik ha…(FOTO)

“NA TURPËROVE, PRANDAJ DO NA HEQIN VIZAT/ Alketa Vejsiu sherr me fansen: Ik ha…(FOTO)

Moderatoja Alketa Vejsiu është përplasur sërish me fansat e saj. Alketa ndodhet në Holandë dhe prej andej, nga mesi i një fushe me tulipanë ka përcjellë një mesazh falënderimi për të gjitha vajzat. Por sërish një komentuese i ka tërhequr vëmendjen.

Këtë herë një nga komentueset i ka shkruar se është duke bërë një shkelje teksa shfaqet duke këputur disa tulipanë. Alketa është kthyer e revoltuar dhe ka thënë se për këtë që është duke bërë ka marrë leje dhe se nuk është ajo që i prish imazhin Shqipërisë.