Duket se kjo këngë do bëj “BUMIN”/ Elvana shkëlqen në klipin e ri – AlpeGossip
Duket se kjo këngë do bëj “BUMIN”/ Elvana shkëlqen në klipin e ri

Duket se kjo këngë do bëj “BUMIN”/ Elvana shkëlqen në klipin e ri

Këngëtarja Elvana Gjata ka lajmëruar se në datë 6 prill do të publikojë klipin e saj më të ri “Off Guard”.
Ashtu siç mendohej Elvana do të sjellë këtë herë një klip mjaft ritmik dhe plot ngjyra për stinën e verës.

Diçka të tillë e shohim në promon që Gjata ka hedhur në rrjete sociale. Ajo shfaqet më seksi se asnjëherë në këtë bashkëpunim me reperin e njohur Ty Dolla Sign.

Pas “Forever is gone” kjo është kënga e dytë që Elvana sjellë në gjuhën angeleze

Elvana feat. Ty Dolla $ign – Off Guard [Teaser]

New single "Off Guard" feat. Ty Dolla $ign out 06.04🌊

Gepostet von Elvana Gjata am Sonntag, 1. April 2018