FOTO/ Tërbohet Marina Fara, nxjer të PASMET jashtë dhe nuk i vjen fare TURP – AlpeGossip
FOTO/ Tërbohet Marina Fara, nxjer të PASMET jashtë dhe nuk i vjen fare TURP

FOTO/ Tërbohet Marina Fara, nxjer të PASMET jashtë dhe nuk i vjen fare TURP

Marina Fara u bë shumë e njohur në publikun shqiptar sepse i pëlqen të publikoj në rrjetet sociale poza shumë seksi dhe provokuese.

Njësoj ka vepruar edhe sot në një postim në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim në bikini dhe të pasmet e kthyera nga kamera.

Marina dukej shumë në formë dhe për pak minuta ajo ka mbledhur shumë pëlqime dhe komente.

Ndryshe, Marina bukurinë e ka trashëguar nga e ëma e saj, këngëtarja Eli Fara./Indeksonline/