Luana Vjollca sapo na tregoi se çfarë mendon kur sheh veten (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca sapo na tregoi se çfarë mendon kur sheh veten (FOTO)

Luana Vjollca sapo na tregoi se çfarë mendon kur sheh veten (FOTO)

Luana Vjollca, moderatorja e njohur e emisionit “Shiko kush Luan”, na befason me pamjen e saj çdo të shtunë mbrëma. E kuruar deri në detaj dhe me një fizik gati perfekt, askush nuk mund t’i rezistojë pa i bërë një kompliment.

Dje, Luana na ka zbuluar se çfarë mendon kur shikon veten e saj. Moderatorja ka publikuar në “Instagram” një foto të cilën e shoqëron me një përshkim me doza humori.

“Byrek i ëmbël me mollë”, ka shkruar Luana në përshkrimin e fotos në “Instagram”.

Sweet Apple Pie

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Kjo është një recetë amerikane shumë e njohur dhe me sa duket Luanës i ka shkuar në mendje pikërisht kjo sapo ka parë veten të veshur dhe të grimuar me ngjyra natyrale, të cilat i nxjerrin më në pah format e saja të rrumbullakosura.

Moderatorja simpatike nuk ka harruar të na tregojë edhe këtë të shtunë se si do të vishet sot mbrëma në “Shiko kush Luan”.