PAS 46 TË DIELAVE NË PUNË/ Ardit Gjebrea më në fund po pushon dhe ka 2 fjalë për bashkëshorten (FOTO) – AlpeGossip
PAS 46 TË DIELAVE NË PUNË/ Ardit Gjebrea më në fund po pushon dhe ka 2 fjalë për bashkëshorten (FOTO)

PAS 46 TË DIELAVE NË PUNË/ Ardit Gjebrea më në fund po pushon dhe ka 2 fjalë për bashkëshorten (FOTO)

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka qenë në transmetim çdo të dielë në ekanin e Tv Klan me programin “E diela shqiptare”. Pas një sezoni të lodhshëm, Gjebra më në fund ka mundur të pushojë pranë njeriut të tij më të dashur bashkëshortes.

Moderatori ka publikuar në Instagram një foto me Anilën, ku shfaqet i mbështetur pranë saj.

“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan Gjebrea krah fotos ku shfaqet i buzëqeshur.