DITËLINDJA E SURPRIZAVE/ Luana u befasua në mënyrën më të bukur nga kolegët e zyrës (VIDEO) – AlpeGossip
DITËLINDJA E SURPRIZAVE/ Luana u befasua në mënyrën më të bukur nga kolegët e zyrës (VIDEO)

DITËLINDJA E SURPRIZAVE/ Luana u befasua në mënyrën më të bukur nga kolegët e zyrës (VIDEO)

Ditën e djeshme, moderatorja Luana Vjollca ka festuar 29-vjetorin e saj të lindjes, i cili është pritur me surpriza që në mesnatë.

Ajo e ka shijuar ditën pranë personave të afërt dhe dhuratat për moderatoren kanë qenë të panumërta.

Mirëpo, një prej surprizave më të veçanta i është bërë Luanës nga kolegët e punës së saj, të cilët e kanë pritur brenda në zyrë.

Moderatorja ende s’e ka kuptuar s’i kanë arritur të futen në zyrën e saj, por ata e kanë pritur me një tortë e këngën e ditëlindjes.

“Si fillim sezoni televiziv Ditelindja me gjeti ne pune.. faleminderit stafit me te mire qe kam se jane te tilla supriza e momente qe te mbushin! Na shkofte keshtu ky sezon.

Ps. Here tjeter dikush te me thote qe te pakten te rregulloj floket & po pres ende pergjigje si e hapet zyren time 😂

Ju du 💜”- shkruan ajo krahas videos.