“JAM MË I BUKUR SE TI”/ Besniku sapo hapi një debat të madh në çift dhe s’po dimë si shpëtoi! (FOTO) – AlpeGossip
“JAM MË I BUKUR SE TI”/ Besniku sapo hapi një debat të madh në çift dhe s’po dimë si shpëtoi! (FOTO)

“JAM MË I BUKUR SE TI”/ Besniku sapo hapi një debat të madh në çift dhe s’po dimë si shpëtoi! (FOTO)

Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi kanë ndarë disa foto të ëmbla në çift këtë të diel, nga dita e tyre e relaksit në bregdetin e Vlorës.

E megjithatë, moderatorja nuk ndau vetëm fotot me miqtë në Instagram, por edhe debatin në çift që pati sot me bashkëshortin.

“Kush është më i bukur nga të dy?”, ishte kjo çështja e nisur fillimisht nga Besniku, dhe me thënë të drejtën nuk e dimë si shkoi fundi.

“Më tha: – E kanë vrejte krejt perreth qe une jom ma i bukur se ti”, shkruan Jonida në postimin në Instagram.

Menjëherë kanë nisur komentet dhe ka nga ata që mbajnë anën e Besnikut, por ka dhe të tjerë që mbajnë anën e Jonidës.

Ka dhe nga ata që e njohin Besnikun dhe thonë se “këtë vetëbesim e ka pasur që në fëmijëri”. Nuk e dimë si përfundoi, por e sigurt është që kur janë bashkë ata të dy, duken më të bukur se kurrë!