Një tjetër fejesë në “Hollywood”, Zyan Malik dhe Gigi Hadid drejt altarit? – AlpeGossip
Një tjetër fejesë në “Hollywood”, Zyan Malik dhe Gigi Hadid drejt altarit?

Një tjetër fejesë në “Hollywood”, Zyan Malik dhe Gigi Hadid drejt altarit?

Pas Ariana Grandes dhe partnerit të saj, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, duket se një çift tjetër ka vendosur të marrë një hap të rëndësishëm në lidhjen e tyre. Bëhet fjalë për Zyan Malik dhe Gigi Hadid. Në një foto të fundit supermodelja shfaqet përkrah këngëtarit, por në dorë ka shumë unaza, njëra prej tyre në gishtin e fejesës. Menjëherë fansat kanë filluar të aludojnë për një fejesë mes tyre, por çifti nuk ka reaguar akoma. Dyshja janë më të dashuruar se kurrë, edhe pse pak kohë më parë kaluan në një krizë. Mbase ata kanë vendosur ta kalojnë lidhjen në një tjetër stad, për të vazhduar më tej me hapin e madh, atë të martesës.