PUSHIMET PAS SEZONIT VEROR/ Vipa-t “që u arratisën” drejt bregdetit në TETOR: Nga Marina tek… (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIMET PAS SEZONIT VEROR/ Vipa-t “që u arratisën” drejt bregdetit në TETOR: Nga Marina tek… (FOTO)

PUSHIMET PAS SEZONIT VEROR/ Vipa-t “që u arratisën” drejt bregdetit në TETOR: Nga Marina tek… (FOTO)

Sezoni veror ka mbaruar por pushimet drejt bregdetit vazhdojnë edhe në muajn tetor. Pas një axhende të ngarkuar gjatë muaj të verës artistët shqiptar zgjodhën pikërisht këtë muaj për të shijuar disa ditë relaksi me familjen apo partnerët e tyre.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Një nga çiftet më të pëlqyer për publikun shqiptar ndodhen në Maldive.Ata publikojnë çdo foto dhe video nga pushimet e tyre. Ajo që na ra në sy është se Ameli nuk duket pranë prindërve, e ndodhta çifti ka vendosur të kalojn pushimet vetëm në prani të njeri tjetrit.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha

Ditën e sotme këngëtarja e njohur Tuna ka publikuar disa foto të djalit dhe Patrisit në rrjetin social Instagram ku shihen duke pushuar. Pas kthimit të Patrisit nga Tokyo mesa duket familja ka vendosur të shijojnë disa ditë pushimi në bregdet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Marina dhe Genti janë çifti më i përfolur në mediat rozë.Ata zgjodhën të kalonin disa ditë pushimi në muajntetor dhe larg Shqipëris. Moderatorja dhe reperi ishin shumë aktiv në rrjetin social Instagram duke ndarë me ndjekësit çdo moment nga pushimet e tyre.

Adelina Ismaili

Këngëtarja shumë e njohur ndryshe nga gjithëvipat e tjerë zgjodhi ti kaloj pikërisht pas mbarimit të sezonit veroro pushimet. Ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin zgjodhën bregdetin. Adelina publikoi në rrjetin social Instagram disa foto të ëmbla bashkë me vogëlushin.

/AlpeNews.al