NUK GJETI “DERMAN” NË EMISION/ Askush nuk e vuri re këtë detaj të Luana Vjollcës (FOTO) – AlpeGossip
NUK GJETI “DERMAN” NË EMISION/ Askush nuk e vuri re këtë detaj të Luana Vjollcës (FOTO)

NUK GJETI “DERMAN” NË EMISION/ Askush nuk e vuri re këtë detaj të Luana Vjollcës (FOTO)

Të dielën  e kaluar u zhvillua puntata e dytë e emisionit “ Shiko Kush Luan” dhe si gjithmonë Luana u shfaq tepër seksi.

Moderatorja në çdo paraqitje të saj komentohet për veshjen dhe grimin, por në emisionin e fundit ajo duket se kishta paksa probleme me flokët të cilat dukeshin të hedhur herë nga njëra anë e herë nga ana tjetër.

Mesa duket moderatorja nuk gjeti derman asnjë moment gjatë mbrëmjes.