Pasi Majk i shprehu publikisht dashurinë Melitës, Majlinda ka vendosur që … (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Majk i shprehu publikisht dashurinë Melitës, Majlinda ka vendosur që … (FOTO)

Pasi Majk i shprehu publikisht dashurinë Melitës, Majlinda ka vendosur që … (FOTO)

Para pak kohësh Majk i dha fund lidhjes me partneren e tij, Majlinda Zekën me të cilën ka edhe një djalë.

Historia e tyre u kthye në një telenovelë të vërtetë ku hamendësohej disa herë për ribashkim, por pasi ai bëri publike lidhjen me një tjetër femër, u kuptua se mes tij dhe Majlindës kishte marrë fund njëherë e mirë. Madje reperi duket aq i dashuruar me të dashurën aktuale Melita Nushi, saqë nuk i ka kursyer as deklaratat publike ndaj saj. Në një nga koncertet e fundit ku ai ishte i ftuar, e pranishme ishte edhe Melita. Aty Majk i dhuroi një buqetë me lule dhe iu drejtua publikisht me fjalët:

“Faleminderit që ekziston zemra ime, të dua shumë’.

Pas veprimit të tij, Majlinda duket se ka hequr dorë përfundimisht nga babai i djalit të saj dhe ka vendosur që të përqëndrohet totalisht tek vetja.