(FOTO) Dafina Zeqiri bëhet ‘nostalgjike’, ja çfarë i mungon këngëtares – AlpeGossip
(FOTO) Dafina Zeqiri bëhet ‘nostalgjike’, ja çfarë i mungon këngëtares

(FOTO) Dafina Zeqiri bëhet ‘nostalgjike’, ja çfarë i mungon këngëtares

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura dhë më të pëlqyera shqiptare.
E së fundmi ajo karrierën e saj muzikore po e zhvillon në Amerikë, vend ku edhe po jeton dhe po synon të ngjesë shkallët e suksesit

Dafina shquhet për stilin e saj, ndërsa gjithnjë sjellë modë e kur flitet për ndryshime ajo asnjëherë nuk ka pasur frikë të sjellë risi.

Përmes një instastory këngëtarja tregon se po ka mall për kohën kur ka mbajtur flokët e shkurtra. Gjithsesi asaj i shkon çdo lloj frizure.