Mësuesja nga Tirana kërkon njohje: Dua një tullac se… (VIDEO) – AlpeGossip
Mësuesja nga Tirana kërkon njohje: Dua një tullac se… (VIDEO)

Mësuesja nga Tirana kërkon njohje: Dua një tullac se… (VIDEO)

Një mësuese nga Tirana ka kërkuar sot përmes emisionit “Aldo Morning Show” një njohje. Denisa tha se nuk është martuar ndonjëherë dhe kërkesa e saj ishte specifike.

Ajo kërkoi që të njihej me një burrë tullac, pasi sipas saj janë në modë.

“Jam Denisa nga Tirana. Mora për një njohje, dua një djalë të mirë. Jam 43 vjeç, jam beqare. Nuk jam martuar sepse kam patur pretendime. Unë jam mësuese në shtet. Dua dikë të jashtëzakonshëm, dua të jetë tullac se janë në modë. Po s’pati tullac një me flokë”, tha Denisa.