SHUMË SHPEJT PROJEKTI I TIJ I RI/ Fero dhe Arbenita puthen për herë të parë në publik (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SHUMË SHPEJT PROJEKTI I TIJ I RI/ Fero dhe Arbenita puthen për herë të parë në publik (FOTO+VIDEO)

SHUMË SHPEJT PROJEKTI I TIJ I RI/ Fero dhe Arbenita puthen për herë të parë në publik (FOTO+VIDEO)

Shumë shpejt, reperi Fero do të lançojë këngën e tij më të re, pjesë e së cilës do të jetë e dashura e tij, Arbenita Ismajli. Çifti ka nisur xhirimet për klipin, pamje të të cilit i kanë ndarë herë pas here me ndjekësit në Instagram.

Pak më parë, Arbenita ka publikuar në Instastory një moment privat mes saj dhe Feros, i cili i qëndron nga pas teksa ajo filmon.

Fero i afrohet modeles dhe i dhuron një puthje.pasionante në qafë dhe megjithëse ata ndajnë momente të shumta së bashku në rrjete sociale, kjo ishte hera e parë që çifti publikon një video ku p.then me.pasion.

Fero dhe Arbenita from X on Vimeo.