ERA ISTREFI MBËSHTETJA MË E MADHE E PARTNERIT/ Ja çfarë bën teksa ai performon - AlpeGossip
ERA ISTREFI MBËSHTETJA MË E MADHE E PARTNERIT/ Ja çfarë bën teksa ai performon

ERA ISTREFI MBËSHTETJA MË E MADHE E PARTNERIT/ Ja çfarë bën teksa ai performon

Prej kohësh, Era Istrefi përflitet se është në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perretta. Dyshja nuk ka pranuar asgjë publikisht, por disa detaje në rrjetet e tyre sociale të bëjnë të mendosh se mes tyre ekziston vërtetë diçka më shumë se miqësi. Këtu flasim për komentet flirtuese, apo fotot që publikojnë krah njëri-tjetrit.

Së fundmi, Era ka publikuar disa video në ‘Instastory’, ku shfaqet duke kënduar dhe kërcyer në një diskotekë, teksa Julian performon në skenë.

Këngëtarja shqiptare duket dhe në shoqërinë e një mikeshe të saj, megjithatë nga këto video kuptohet qartë se Era është ‘fansja’ numër një e partnerit të saj.