I MERR VËMENDJEN MAMASË/ Vajza e Gjyste Vulaj çmend fansat me fotot super seksi – AlpeGossip
I MERR VËMENDJEN MAMASË/ Vajza e Gjyste Vulaj çmend fansat me fotot super seksi

I MERR VËMENDJEN MAMASË/ Vajza e Gjyste Vulaj çmend fansat me fotot super seksi

Këngëtarja Gjyste Vulaj mbetet një nga femrat më seksi të showbizit dhe vitet për të duket se kanë ndalur duke qenë se shfaqet gjithnjë në super formë fizike. Jashtë vëmendjes nuk ka mbetur as vajza e saj Rosana.

Rosana është bërë gjithashtu e famshme jo vetëm prej emrit të së ëmës, por edhe fotove që poston në Instagram.

Së fundmi Rosana i ka çmendur ndjekësit me fotot ku shfaqet shumë seksi duke treguar asetet e veshur me fustan të shkurtër e në fotot e tjera shfaqet vetëm me reçipeta.

Rosana nuk i është futur botës së televizionit si e ëma megjithatë kjo mund të ndodhë në të ardhmen e bukuroshja i ka të gjitha premisat për të qenë një yll televiziv.