GARDEROBA E DUKESHËS SHTATZËNË/ Si e shoqëroi Megan këtë periudhë me veshje e bizhuteri të shtrenjta (FOTO) – AlpeGossip
GARDEROBA E DUKESHËS SHTATZËNË/ Si e shoqëroi Megan këtë periudhë me veshje e bizhuteri të shtrenjta (FOTO)

GARDEROBA E DUKESHËS SHTATZËNË/ Si e shoqëroi Megan këtë periudhë me veshje e bizhuteri të shtrenjta (FOTO)

Garderoba e dukeshës Megan, gjatë periudhës së shtatzanisë së saj, vlerësohet të ketë kushtuar mbi gjysëm milioni paund. Kjo shifër është 7 herë më e madhe se ajo e dukeshës së Sussexit.

Shumë nëna mundohen të mos shpenzojnë shumë para me veshjet e tyre gjatë periudhës së shtatzanisë duke qenë se nuk do i përdorin më, por kur je në familjen mbretërore gjërat ndryshojnë.

Kështu dukesha është siguruar që të vishet mirë gjat shtatzanisë së parë të saj dhe veshje kapin një vlerë prej £514,000.

Përmes daljes së saj publike, ekspertët e modës kanë bërë përllogaritjet dhe madje arrijnë në konkluzionin se vlera e garderobës mund të jetë akoma edhe më e madhe.

Meghan's most expensive outfit came early in her pregnancy, during the royal's trip to Tonga. Her evening look came to a total of £84,483, with her white Theia dress (pictured) costing £750, black clutch £ 1,499, Shoes £565 and her ring worth a staggering £74,890

Theksojmë se rrallë herë mund të ndodhë që Megan të veshi të njëjtën “outfit” dy herë dhe në daljet e saj publike veshjet janë të firmave të njohura si Givenchy dhe Victoria Beckham.

/AlpeNews.al