FANSI E SHAN KEQ PUBLIKISHT PËR GJATËSINË/ Kiara Tito i mbyll gojën: 70 qofte… – AlpeGossip
FANSI E SHAN KEQ PUBLIKISHT PËR GJATËSINË/ Kiara Tito i mbyll gojën: 70 qofte…

FANSI E SHAN KEQ PUBLIKISHT PËR GJATËSINË/ Kiara Tito i mbyll gojën: 70 qofte…

Moderatorja e njohur shqiptare Kiara Tito, që në daljen e saj të parë në ekran është komentuar gjatë në media për jetën e saj private e kryesisht për lidhjen me këngëtarin Butrint Imeri.
Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto dhe video të ndryshme ku tërheq vëmendjen me veshjet e saj dhe format perfekte të trupit.

Mirëpo, ashtu si gjithë personazhet e njohur edhe Kiara herë pas here përballet me komentet negative të fansave, të cilët komentojnë vazhdimisht fotot e saj.

Së fundmi njëri prej tyre ka vënë në dukje gjatësinë e moderatores duke i thënë asaj se s’është aq e gjatë sa pretendon.

“A je e gjatë 1 metër e një qofte?”, e ka pyetur fansi, mirëpo Kiara ja ka mbyllur gojën me komentin e saj.

“1 metër dhe 70 qofte, se di tamam sa qofte i bie”, u përgjigj Kiara.

F