SI NJË SHEIK/ Shihni çfarë i bëjnë Ledri Vulës në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
SI NJË SHEIK/ Shihni çfarë i bëjnë Ledri Vulës në Dubai (FOTO)

SI NJË SHEIK/ Shihni çfarë i bëjnë Ledri Vulës në Dubai (FOTO)

Reperi i një sërë hitesh, Ledri Vula është duke përjetuar një sukses të madh në karrierën e tij. Ai është kthyer në një ndër këngëtarët më të kërkuar jo vetëm brenda, por edhe jashtë vendit dhe këngët e tij janë ndër më të klikuarat në Yotube.
Mirëpo, siç duket tashmë fama e Ledrit i ka kaluar kufijtë shqiptar dhe së fundmi nëpërmjet disa postimeve ai ka treguar se është pritur si një yll i vërtetë në Dubai.

Ledri ka publikuar disa imazhe në ‘Instastory’, ku ka treguar se në hotelin që është akomoduar i kanë bërë një pritje madhështore. Ata i kanë vendosur jastëk që shkruajnë sipër emrin e reperit dhe madje dhe ëmbëlsirat ja kanë zbukuruar me flamurin shqiptar.