Nicki Minaj dhe Eminem nisin lidhje dashurie?! Ja çfarë thotë reperja (FOTO) – AlpeGossip
Nicki Minaj dhe Eminem nisin lidhje dashurie?! Ja çfarë thotë reperja (FOTO)

Nicki Minaj dhe Eminem nisin lidhje dashurie?! Ja çfarë thotë reperja (FOTO)

Reperja Nicki Minaj ka konfirmuar spekulimet se ajo ka filluar një romancë me Eminem. Nëpërmjet një postimi në Twitter ku shpërndau këngën e re me Big Bang, 2Chainz dhe Big Sean, një fanse e pyeti nëse është lidhur me Eminem.

35-vjecarja nuk hezitoi që ta konfirmonte marrëdhënien e saj të re duke shkruajtur “Po”.

Dihet se para pak muajsh, Nicki Minaj ka qenë në lidhje me reperin Nas, por gjithcka ka marrë fund dhe arsyet nuk janë të qarta.

Ndërkohë mbetet për tu parë nëse ajo është në lidhje me Eminem dhe si ka nisur romanca.