FOTO E RRALLË nga dasma/ Bashkëshortja kujton Dritan Priftin në përvjetorin e martesës – AlpeGossip
FOTO E RRALLË nga dasma/ Bashkëshortja kujton Dritan Priftin në përvjetorin e martesës

FOTO E RRALLË nga dasma/ Bashkëshortja kujton Dritan Priftin në përvjetorin e martesës

Prej disa muajsh ish-deputeti i LSI-së Dritan Prifti është ndarë nga jeta nga një sëmundje e keqe. Fëmijët dhe bashkëshortja shpesh bëjnë postime në rrjete sociale duke përkujtuar babain dhe bashkëshortin e ndjerë.

Por sot paska qënë një datë e veçantë për familjen Prifti dhe këtë e ka zbuluar bashkëshortja e ish – deputetit.

Para 21 vitesh ata janë martuar për të krijuar familjen e tyre dhe sot ajo e ka kujtuar me anë të postimi përvjetorin e martesës.

“25 maj 1997” – shkruhet mbi foton e postuar në Instastory.

 

Humbja e tij ka lënë boshllëk të madh në familjen Prifti dhe fjalët do të ishin të tepërta.