Me flokë të gjatë dhe futbollist, shikoni sa NDRYSHE dukej Julian Deda para 20 viteve (FOTO) – AlpeGossip
Me flokë të gjatë dhe futbollist, shikoni sa NDRYSHE dukej Julian Deda para 20 viteve (FOTO)

Me flokë të gjatë dhe futbollist, shikoni sa NDRYSHE dukej Julian Deda para 20 viteve (FOTO)

Ai është një prej aktorëve më të njohur të humorit shqiptar dhe me rolet e tij ka rrëmbyer gjithmonë zemrat e publikut. Julian Deda prej vitesh njihet si aktor, megjithatë ditën e sotme ai ka zbuluar se me çfarë merrej para se të bëhej i njohur.

Aktori ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij një foto të para 20 viteve, ku shfaqet shumë ndryshe. Ai i ka flokët e gjatë e të kapur bisht dhe ndodhet në mes të një skuadre futbolli, duke pozuar me futbollistë të tjerë.

“Para 20 vitesh”- ka shkruar Juliani në foton e tij ku shënon me shigjetë veten, duke treguar se sa ndryshe dukej disa vite më parë.