ME FUSTAN TË SHKURTËR E TË NGUSHTË/ Elita Rudi është mami më “hot” që na kanë zënë sytë – AlpeGossip
ME FUSTAN TË SHKURTËR E TË NGUSHTË/ Elita Rudi është mami më “hot” që na kanë zënë sytë

ME FUSTAN TË SHKURTËR E TË NGUSHTË/ Elita Rudi është mami më “hot” që na kanë zënë sytë

Shumë pak muaj e ndajnë Elita Rudin nga lindja e foshnjës së saj të parë me Gjikon. Në fillim kur filluan të qarkullonin lajmet e shtatzanisë së saj ajo u përpoq që ta fshihte në të gjitha mënyrat, po tani nuk fshihet më fare dhe tregon sa shumë i është rritur barku.

Shumë nëna e kanë kompleks këtë gjë dhe mundohen ta fshehin por nuk ndodh kështu me Elitën.

Në postimet e fundit, moderatorja duket shumë seksi me një fustan të shkurtër me print gjarpëri dhe një palë atlete të bardha me platform të lartë.

Në këtë postim ajo shkruan:“I dua përplasjet e fëmijës tim.” Duket se po e shijon pafund shtatzaninë e saj.