“UNË E NDJEJ DHIMBJEN TUAJ”/ Ja si e komenton Bleona Qereti ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO) – AlpeGossip
“UNË E NDJEJ DHIMBJEN TUAJ”/ Ja si e komenton Bleona Qereti ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO)

“UNË E NDJEJ DHIMBJEN TUAJ”/ Ja si e komenton Bleona Qereti ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO)

Tashmë është bërë kryefjala e mediave rozë ndarja pas13 vitesh martesë të Robert Berishës dhe Nora Istrefit.

Përveç komenteve nga fansat, në postimin e Robertit kanë komentuar po ashtu një pjesë e VIP-ave të shoëbizit.

Mes tyre përmendim komentin e këngëtares së njohur, Bleona Qereti. Bleona iu ka uruar fat dhe po ashtu ka bërë të ditur që e ndjen dhimbjen e tyre, por beson që të dy do e kalojnë.

“Fat të mirë për të dy. Nga të gjithë njerëzit unë ndjej dhimbjen tuaj dhe atë që po kaloni. Do ta kapërceni këtë. Ju dua të dyve”, ka shkruar ajo.

Image