E TRADHËTOI? Këngëtarja shqiptare zbulon historinë kur rrahu të dashurin (VIDEO) – AlpeGossip
E TRADHËTOI? Këngëtarja shqiptare zbulon historinë kur rrahu të dashurin (VIDEO)

E TRADHËTOI? Këngëtarja shqiptare zbulon historinë kur rrahu të dashurin (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi nuk komentohet shpesh në faqe rozë për histori dashurie. Ajo ka zgjedhur të mbajë jetën private jashtë syrit mediatik dhe për Erën komentohen vetëm projektet e reja muzikore.

E ftuar në “Late Night Show” në Ora News, ajo ka konfirmuar spekulimin se ka rrahur ish-të dashurin duke mos dhënë shumë detaje.

Kastro Zizo: Kanë dalë llafe që të bie ti, të rreh.

Era Rusi: Po mos e bëj veten për tu rrahur.

Kastro Zizo:E kam për të dashurit, për ish-at. Ti po të fute në dorë…

Era Rusi: Nuk është se kam rrahur shumë, një kam rrahur.

Kastro Zizo:Pse, të tradhtoi?

Era Rusi: Jo, nuk shkoi dot deri aty.