KASTRO ZIZO I GJEN BURRË ERA RUSIT/ Këngëtarja habit me përgjigjen: Ma prishe…(VIDEO) – AlpeGossip
KASTRO ZIZO I GJEN BURRË ERA RUSIT/ Këngëtarja habit me përgjigjen: Ma prishe…(VIDEO)

KASTRO ZIZO I GJEN BURRË ERA RUSIT/ Këngëtarja habit me përgjigjen: Ma prishe…(VIDEO)

Era Rusi është ende beqare! Këtë e konfirmoi në emisionin “Late Night Show” në Ora News ku zbuloi se meshkujt mund ta kenë frikë pasi është femër e realizuar dhe nuk ka nevojë për mbështetjen ekonomike të askujt. Gjatë bisedës me moderatorin Kastro Zizo, Erës i erdhi një ofertë e papritur për tu lidhur me një biznesmen, të cilin e refuzoi publikisht.

Kastro Zizo: Do fejohesh apo martohesh ti?

Era Rusi: Jo. C’ke ti, të kam ngelur në derë unë?

Kastro Zizo: Unë të flas se të kam shoqe.

Era Rusi: Ke ndonjë gjë për të më ofruar?

Kastro Zizo: Kam një djalë teze. Jeton në Milano.

Era Rusi: Këtu ma prishe pak… cfarë pune bën ai?

Kastro Zizo: Ka një biznes të vetin, punë të ndershme. Mund të bëjmë një takim në Romë dhe në momentin që do përfundoni bashkë, do më blini një apartament.

Kastro Zizo: Nuk do ta takosh ë?

Era Rusi: Jo.

Kastro Zizo: Unë di të them se në shkurt të vitit tjetër, ti do kesh një shtatzëni.