“K*RVË, GEJ”/ Reperi shqiptar ofendon rëndë Ledri Vulën (VIDEO) – AlpeGossip
“K*RVË, GEJ”/ Reperi shqiptar ofendon rëndë Ledri Vulën (VIDEO)

“K*RVË, GEJ”/ Reperi shqiptar ofendon rëndë Ledri Vulën (VIDEO)

Pas largimit të reperit Ledri Vula nga grupi “Babastars”, marrëdhënia mes djemve nuk ka qenë aspak e mirë. Disa ditë më parë, shoku i Ledrit, reperi Lumi B, e sulmoi publikisht Agon Amigën duke thënë se prezenca e tij tek ‘Babastars’ thuajse nuk ndjehet fare.

Mes djemve shpërthyen ofendime të shumta dhe Agon Amiga nuk e ka lënë me kaq. Pas Lumit, ai është kapur me Ledrin, të cilin e ka ofenduar rëndë në këngën e tij më të re “Qy qysh”.

“Une s’po shoh Vulë, une po shoh kurvë, une po shoh gay.”- shprehet ai për reperin gjatë vargjeve, siç mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.