Pasi publikoi mesazhet intime që bënë xhiron e rrjetit, Uindi merr vendimin drastik! Bllokon… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi publikoi mesazhet intime që bënë xhiron e rrjetit, Uindi merr vendimin drastik! Bllokon… (FOTO)

Pasi publikoi mesazhet intime që bënë xhiron e rrjetit, Uindi merr vendimin drastik! Bllokon… (FOTO)

Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një foto e postuar nga motra e Encës, Uindi në Instastory ku tregonte mesazhin që i kishte dërguar një mashkull që në mëngjes. “Mirëmëngjes dashuri, fjete mirë? U zgjova i eksituar sërish për ty”, i shkruante ai. “Një mesazh i ëmbël “Mirëmëngjesi” si ky”, ishte mbishkrimi që Uindi i kishte lënë fotos.

Ndërkohë në fotot e fundit të makeup artistes u bë nami me komente për shkak të pozave provokuese. Por Uindi ka vendosur të mos i lejojë më ndjekësit të komentojnë me veprimin e fundit. Ajo ka bllokuar komentet dhe tashmë në fotot e saj askush nuk mund të komentojë.