“I vodhi burrin” aktores së njohur, reagon Fjorentina por del blof për herë të DYTË – AlpeGossip
“I vodhi burrin” aktores së njohur, reagon Fjorentina por del blof për herë të DYTË

“I vodhi burrin” aktores së njohur, reagon Fjorentina por del blof për herë të DYTË

Pasi postoi mashkullin lakuriq nga shtrati për të bërë xheloz Olsin, Fjorentina doli blof pasi ai ishte një aktor mjaft i njohur, bashkëshorti i Sofia Vergarës.
Pas kapjes së detajit se fotoja ishte marrë nga interneti dhe aktori Joe Manganiello nuk ishte realisht në shtratin e saj, Fjorentina ka reaguar me një tjetër Instastory.

Ajo ka shkruar në reagim se fotoja ishte e rreme dhe se portalet kanë qenë ata që e kanë bërë publike.

Ish-banorja e “BB” jo vetëm që e ka zhdukur foton nga Instagrami i saj pa kaluar 24 orë, por është munduar të justifikohet.

Nuk dihet mendimi i ish-të dashurit të saj Olsit për këtë veprim…