DASMË NË HORIZONT? Pas fotos në sallonin e nusërisë, Fatma dhe Alfio flasin për planet për martesë – AlpeGossip
DASMË NË HORIZONT? Pas fotos në sallonin e nusërisë, Fatma dhe Alfio flasin për planet për martesë

DASMË NË HORIZONT? Pas fotos në sallonin e nusërisë, Fatma dhe Alfio flasin për planet për martesë

Ditën e djeshme të gjithë u hutuam pasi pamë një foto të Fatma Methahsanit në një sallon nuserie dhe mendja na shkoi menjëherë tek dasma…

Mirëpo asgjë nuk qenka ashtu siç duket, pasi “Iconstyle.al” kontaktoi me Fatmën lidhur me këtë detaj, ku ajo me shaka u shpreh se duhej të pyesnim Alfion.

“Akoma nuk kemi plane, do kohë ajo punë” – u shpeh Fatma më pas duke bërë me dije se çifti kanë ndër mend të shijojnë vetëm bashkëjetesën.

Shefi i kuzhinës dhe moderatorja janë prej dy vitesh në një lidhje dashurie, të cilën e bënë publike vetëm pak javë më parë. Por ne nuk e mohojmë dot që mezi po presim t’i shohim në altar.