Kapet MAT! Këngëtarja harron se ka mikrofonin hapur, ofendon Ermal Mamaqin në emision (VIDEO) – AlpeGossip
Kapet MAT! Këngëtarja harron se ka mikrofonin hapur, ofendon Ermal Mamaqin në emision (VIDEO)

Kapet MAT! Këngëtarja harron se ka mikrofonin hapur, ofendon Ermal Mamaqin në emision (VIDEO)

Pak më parë të ftuarat speciale të Ermal Mamaqit ishin katër këngëtaret e famshme shqiptare, Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima.

“Divas show” quhej koncerti qe këngëtaret mbajtën në Pallatin e Kongreseve dhe teksa flisnin për projektin e tyre, Mamaqi u bëri edhe një lojë duke u bërë pyetje të ndryshme.

Ermali: “Kush nga juve? Ju lutem goca, mos ma shkatërroni lojën!

Eneda: Jo jo, do mundohemi të jemi sa me serioze!

Ndërkohë dëgjohet edhe zëri i Rovenës, e cila shprehet kështu me zë të ulët: Po po do e shkaterrojmë, sa injorant!

Pa e patur mendjen, Ermali vazhdon me pyetjen. Por ju mund ta dëgjoni në videon më poshtë, ky detaj është kapur nga emisioni “Fun Day” në INTv. Epo, këtë moment as vetë Mamaqi mbase nuk e ka dëgjuar.