“DASËM SOT, DO MARTOHEM”/ Ronela Hajati habit me postimin e saj të fundit me vello të zezë – AlpeGossip
“DASËM SOT, DO MARTOHEM”/ Ronela Hajati habit me postimin e saj të fundit me vello të zezë

“DASËM SOT, DO MARTOHEM”/ Ronela Hajati habit me postimin e saj të fundit me vello të zezë

Pas pjesëmarrjes në Eurovision, dhe të gjithë debatit të madh që e pasoi, Ronela Hajati është përqëndruar tek vera duke sjellë këngë të reja.

Një jave pas bashkëpunimit të dytë me MatoLale, këngëtarja është në përgatitje e sipër për këngën e saj të re. Së fundmi ajo ka nisur xhirimet e klipit të ri, i cili do të ketë skena edhe të “dasmës” së inskenuar të këngëtares. Ronela ka ndarë në Instagramin e saj video nga kjo skenë e videoklipit të saj teksa po xhirohej.

“Dasëm sot, do martohem”,-dëgjohet të thotë Ronela në video.

VIDEO