Luana Vjollca tregon se si e ka mësuar skijimin pas dy ditëve praktikë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Luana Vjollca tregon se si e ka mësuar skijimin pas dy ditëve praktikë (FOTO+VIDEO)

Luana Vjollca tregon se si e ka mësuar skijimin pas dy ditëve praktikë (FOTO+VIDEO)

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila komentohet edhe për lëvizjen më të vogël.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ka treguar se sa ka mësuar të skijoj pas dy ditëve praktikë.

Në të vërtet ajo duket mirë dhe se po skijon bukur për një fillestare. Ndryshe, ajo dhe motra e saj Marina kanë ditë që gjenden në Zvicër për pushime./

my second day ⛷🏆

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on