Ledri Vula si asnjëherë tjetër! I rikthehet pasionit të tij të vjetër… (FOTO) – AlpeGossip
Ledri Vula si asnjëherë tjetër! I rikthehet pasionit të tij të vjetër… (FOTO)

Ledri Vula si asnjëherë tjetër! I rikthehet pasionit të tij të vjetër… (FOTO)

Ledri Vula është njëri nga reperët më të njohur shqiptar.

Përvec suksesit në profesion, Ledri komentohet shumë edhe për pamjen e tij të hijshme dhe në formë.

Në disa imazhe të publikuara në llogarinë e tij në “Instagram”, e shohim se Ledri i është rikthyer sportit dhe po merret intesivisht me të.

Ndryshe, prej Ledrit priten shumë projekte të reja për këtë vit.