Harrojeni Luanën dhe Marinën pasi në të vërtet këto janë femrat më të bukura shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Harrojeni Luanën dhe Marinën pasi në të vërtet këto janë femrat më të bukura shqiptare (FOTO)

Harrojeni Luanën dhe Marinën pasi në të vërtet këto janë femrat më të bukura shqiptare (FOTO)

Në skenë po shfaqen gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, bëjnë karrierë, dhe po ashtu fitojnë famë në një kohë shumë të shkurtër.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Shqipëri. Vajza të reja, shumë të bukura , me operacione apo pa, kanë arritur të bëhen shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikun në një kohë rekord.

Pavarësisht se koncepti i bukurisë sot ‘selikonizuar’ ende ka femra të cilat janë të bukura se të tilla kanë lindur.

Almeda Abazi

Xhemi Shehu

Orinda Huta

Adrola Dushi

Xhesika Berberi

Megi Luka

Beatrix Ramosaj

Ema Kadriu

Foinika Kay

Oriola Marashi