“GJITHË KJO GOCË NGELE NË DERË”/ Nga Albana Osmani tek Capital T, njihuni me komentet PIKANTE të ditës (FOTO) – AlpeGossip
“GJITHË KJO GOCË NGELE NË DERË”/ Nga Albana Osmani tek Capital T, njihuni me komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

“GJITHË KJO GOCË NGELE NË DERË”/ Nga Albana Osmani tek Capital T, njihuni me komentet PIKANTE të ditës (FOTO)

Tashmë asnjë ditë nuk mund të kalojë pa u shoqëruar me kritikat e fansave të figurave të famshme të showbizit shqiptar dhe AlpeNews.al do t’ju njohi me to dita ditës.

E veçanta e komenteve të fansave në Instagram është se janë sumëllojshme duke sjellë kështu dita ditës material për shkruar apo për të bërë disi thashetheme.

Ndër të tjera ato janë edhe favorizuese pasi kthejnë vëmendjen që mund të jetë e munguar për vipat.

Në fotot e mëposhtëme, mund të shihni komentet pikante të ditës së sotme.

Albana Osmani ka publikuar një foto në profilin e saj por krahas shumë komenteve vlerësuese njëri prej tyre tërheq vëmendjen me fjaët e shkruara si më poshtë:

View this post on Instagram

🙋🏻‍♀️

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

 

Dietologia e njohur Blerina Bombajtroci e cila u bë e njohur në TvKlan, u paraqit ditën e sotme në Top Channel për të realizuar një intervistë në emisionin e mëngjesit por njëri prej fansave e ngacmon me komentin e tij:

Këngëtari i njohur Capital T ka publikaur një foto në profilin e tij në Instagram me dy miqtë e tij të cilët i konsideron si njerëzit më të rëndësishëm por menjëherë vjen një koment kritikues nga njëri prej ndjekësve të tij

View this post on Instagram

2 Nder njerzt ma t’randsishem per mu 👑👑

A post shared by Capital T (@truekapo) on

/AlpeNews.al